Смартфон Samsung Galaxy A32, Awesome Blue - SM - A325FZBGEUE
| Модел: | Samsung Galaxy A32 |
| Операционна система: | Android 11 |
| Android интерфейс: | One UI 3.0 |
| Дисплей: | 6.4" (16.25 см) (2400x1080) Super AMOLED капацитивен сензорен |
| Чипсет: | MediaTek Helio G80 |
| Процесор: | Двуядрен Cortex-A75 (2.2 GHz) + шестядрен Cortex-A55 (1.8 GHz) |
| Видео ускорител: | Mali-G52 MC2 |
| Оперативна памет: | 4 GB |
| Вградена памет: | 128 GB |
| Слот за карти памет: | MicroSD (до 1 TB) |
| Камера: |
|
| Предна камера: |
|
| Мрежи: |
|
| Сензори: |
|
| Безжични комуникации: |
|
| Екстри: |
|
| Интерфейси: |
|
| Слот за SIM: |
|
| Батерия: | 5000 mAh литиево-йонна батерия |
| Размери: | 158.9 x 73.6 x 8.4 мм |
| Тегло: | 184 гр. |
| Цвят: | Светлосин |
| Гаранционен срок: |
Гаранция : 2 години
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














