Samsung SM-A515F GALAXY A51 128GB Dual SIM, Black
| Партиден номер: | SM-A515FZKVEUE |
| Номер на модела: | SM-A515F |
| Модел: | Galaxy A51 |
| Размер на екрана: | 6.5" |
| Операционна система: | Android 10.0 |
| Процесор: | Octa-Core |
| Памет: | 4 GB |
| Вградена памет: | 128 GB storage |
| Задна камера: | 48MP + 12MP + 5MP + 5MP |
| Предна камера: | 32 MP |
| Тип на SIM картата: | Dual SIM |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | Li-Ion 4000 mAh |
| Тегло: | 0.172 |
| Fingerprint: | Да |
| NFC: | Да |
| Тип на екрана: | AMOLED |
| Наименование на процесора: | Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) |
| 4G мрежи: | Да |
| Защита на екрана: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Аудио: |
|
| Слот за допълнителна памет: | Да |
| Чипсет: | Exynos 9611 |
| Радио: | Да |
| GPS: | Да |
| GPRS: | Да |
| EDGE: | Да |
| WLAN: | Да |
| Bluetooth: | Да |
| Инфрачервен порт (infrared): | Не |
| USB: | Yes, USB Type-C |
| Гаранция: | 2 години |
| Гаранция: | 2 години |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










