02 978 77 23

Поща: store@bestpc.bg

Лаптопи, Компютри, Таблети и Компоненти
най-ниски цени, безкомпромисно обслужване!
Разположение на магазина

МАГАЗИН

София

shopping-cart  КОШНИЦА

Кошницата е празна!

Пигтейл/Термофит Оптичен пигтейл SC-APC, G655, 0.9 mm Easy, жълт CNFP-SCAG655PYE09EASY-2на ниска цена с бърза доставка

Пигтейл/Термофит: Оптичен пигтейл SC-APC, G655, 0.9 mm Easy, жълт CNFP-SCAG655PYE09EASY-2

Продукт № 306736
КРАТКО ОПИСАНИЕ #306736
Производител:
Conneu
Модел:
CNFP-SCAG655PYE09EASY-2
Наличност:ДА
На склад в: София

3.89  лв с ДДС
product-basketВ кошницатa:
0
 бр. 

Оптичен пигтейл SC-APC, G655, 0.9 mm Easy, жълт CNFP-SCAG655PYE09EASY-2


Designed for LAN / WAN networks as well as for advanced telecommunications networks.

  • Конектор: SC/APC
  • Вид на оптичното влакно: Сингъл мод G655
  • Брой микрони: 0.9 µ
  • Вид: Easy Strip

* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.