02 978 77 23

Поща: store@bestpc.bg

Лаптопи, Компютри, Таблети и Компоненти
най-ниски цени, безкомпромисно обслужване!
Разположение на магазина

МАГАЗИН

София

shopping-cart  КОШНИЦА

Кошницата е празна!

Оптична пач корда Оптична пач корда LC-LC OM4 Мулти мод дуплекс, виолетова CNFJ-LCLCOM4DVT3mm-60на ниска цена с бърза доставка
ограничено количество

Оптична пач корда: Оптична пач корда LC-LC OM4 Мулти мод дуплекс, виолетова CNFJ-LCLCOM4DVT3mm-60

Продукт № 306693
КРАТКО ОПИСАНИЕ #306693
Производител:
Conneu
Модел:
CNFJ-LCLCOM4DVT3mm-60
Вид на оптичния сигнал:Мулти мод 50/125 ОМ4 
Единична/Двойна:Двойнна (Duplex) 
Накрайници:LC-LC 
Дължина:60 м
Наличност:ДА (последни бройки)
На склад в: София

181.40  лв с ДДС
product-basketВ кошницатa:
0
 бр. 

Оптична пач корда LC-LC OM4 Мулти мод дуплекс, виолетова CNFJ-LCLCOM4DVT3mm-60


  • Конектор тип А: LC
  • Конектор тип B: LC
  • Вид на оптичното влакно: Мулти мод OM4
  • Вид на оптичната пач корда: Дуплекс LSZH
  • Диаметър на кабела: 3 мм

*Дължината на кабела може да бъде поръчана от клиента




* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.