02 978 77 23

Поща: store@bestpc.bg

Лаптопи, Компютри, Таблети и Компоненти
най-ниски цени, безкомпромисно обслужване!
Разположение на магазина

МАГАЗИН

София

shopping-cart  КОШНИЦА

Кошницата е празна!

Оптична пач корда LC-LC Оптичен пач кабел мулти мод 50-125, дуплекс CNFJ-LCLCOM2DOR3mm-30на ниска цена с бърза доставка

Оптична пач корда: LC-LC Оптичен пач кабел мулти мод 50-125, дуплекс CNFJ-LCLCOM2DOR3mm-30

Продукт № 306648
КРАТКО ОПИСАНИЕ #306648
Производител:
Conneu
Модел:
CNFJ-LCLCOM2DOR3mm-30
Единична/Двойна:Двойнна (Duplex) 
Вид на оптичния сигнал:Мулти мод 50/125 ОМ2 
Накрайници:LC-LC 
Дължина:30 м
Наличност:ДА
На склад в: София

45.25  лв с ДДС
product-basketВ кошницатa:
0
 бр. 

LC-LC Оптичен пач кабел мулти мод 50-125, дуплекс CNFJ-LCLCOM2DOR3mm-30


  • Конектор тип А: LC
  • Конектор тип B: LC
  • Вид на оптичното влакно: Мулти мод OM2
  • Вид на оптичната пач корда: Дуплекс LSZH
  • Диаметър на кабела: 3 мм

*Дължината на кабела може да бъде поръчана от клиента




* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.