| Категория: | Мишки |
| Производител: | |
| Модел: | SL-6391-RD-01 |
| Тип свързване: | Кабел USB |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
57.86 EUR
57.86 EUR
Speedlink KUDOS Z-9 Gaming Mouse, Fully customisable, ergonomics, Cable: 1.8m, red
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Wired |
| Интерфейс: | USB |
| Брой бутони: | 9 |
| Функция на бутона: | Програмируем |
| Макс. и мин. чувствителност при движение: | 50dpi8200dpi |
| Технология на устройство: | Лазерен |
| Характеристики на мишка: | 4D ScrollLED BacklightRight Handed |
| Външен цвят: | Червен/Черен |
| Дължина на кабела: | 1.8 m |
| Тип пакет: | Box |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 80 mm |
| Широчина на пакет (мм): | 192 mm |
| Височина на пакет (мм): | 246 mm |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.354 kg |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 8.096 kg |
| Пакети в кашон: | 20 |
| EAN код: | 4027301382297 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.



