ROCCAT Lua Tri-Button Mouse + Kanga Cloth Mousepad (Mini) Gaming Bundle - ROC-11-311
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Wired |
| Интерфейс: | USB |
| Брой бутони: | 3 |
| Функция на бутона: | Програмируем |
| Mouse Sensor: | Pro-Optic R2 |
| Чувствителност при движение: | 2000 dpi |
| Технология на устройство: | Оптичен |
| Характеристики на мишка: | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело1,000 Hz Ultrapolling |
| Max. Movement Speed: | 60 in/sec |
| Максимално ускорение: | 20 G |
| Външен цвят: | Черен |
| Дължина на кабела: | 1.8 m |
| Тип пакет: | Box |
| В комплект с: | Kanga Cloth Mousepad (Mini) |
| Дълбочина: | 115 mm |
| Височина: | 34 mm |
| Ширина: | 65 mm |
| Номинално тегло: | 0.068 kg |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.2 kg |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.2 kg |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.2 kg |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.2 kg |
| Пакети в кашон: | 1 |
| EAN код: | 4250288184657 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
