Razer Naga X, Gaming Mouse, True 18, 000 dpi Razer 5G optical sensor
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Кабел |
| Интерфейс: | USB |
| Брой бутони: | 16 |
| Функция на бутона: | Програмируем |
| Mouse Sensor: | Razer 5G |
| Чувствителност при движение: | 18000 dpi |
| Технология на устройство: | Оптичен |
| Характеристики на мишка: | Built-in memoryChroma LightingRazer Synapse 3Gaming-Grade Tactile Scroll Wheel |
| Max. Movement Speed: | 450 in/sec |
| Максимално ускорение: | 40 G |
| Външен цвят: | Черен |
| Дължина на кабела: | 1.8 m |
| Ширина: | 43 мм |
| Височина: | 42.9 мм |
| Дълбочина: | 119 мм |
| Номинално тегло: | 0.85 кг |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.1 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.1 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 1 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.1 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.1 кг |
| Пакети в кашон: | 10 |
| EAN код: | 8886419333159 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












