Razer Naga Chroma - Multi-color MMO Gaming Mouse, 19 MMO optimized programmable buttons
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Wired |
| Интерфейс: | USB |
| Брой бутони: | 19 |
| Функция на бутона: | Програмируем |
| Чувствителност при движение: | 16000 dpi |
| Технология на устройство: | Лазерен |
| Характеристики на мишка: | Chroma LightingTilt-click Scroll Wheel |
| Max. Movement Speed: | 210 in/sec |
| Максимално ускорение: | 50 G |
| Response Rate: | 1000 Hz |
| Съвместимост на платформата: | PC Mac |
| Необходима операционна система: | Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 7 Apple Mac OS X 10.8 or Later |
| Минималното необходимо свободно пространство на твърдия диск: | 100 MB |
| Външен цвят: | Черен |
| Дължина на кабела: | 2.1 m |
| Тип пакет: | Box |
| Дълбочина: | 119 mm |
| Височина: | 43 mm |
| Ширина: | 75 mm |
| Номинално тегло: | 0.135 kg |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 65 mm |
| Широчина на пакет (мм): | 115 mm |
| Височина на пакет (мм): | 175 mm |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.2 kg |
| Брой в пакет: | 1 |
| Дълбочина на кашон (мм): | 352 mm |
| Ширина на кашон (мм): | 132 mm |
| Височина на кашон (мм): | 212 mm |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 1.67 kg |
| Пакети в кашон: | 5 |
| EAN код: | 8886419331803 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















