Лаптоп HP EliteBook 840 G10, Intel Core i7-1360P, 32GB, 1TB SSD, Intel Iris Xe Graphics, 14"
Продукт № 388445
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕНТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производител: | HP |
| Серия: | EliteBook 840 |
| Процесор: | Дванадесет ядрен Intel Core i7-1360P 3.70-5.00 GHz, 18 MB cache |
| Памет: | 32GB 5200MHz DDR5 |
| Видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Твърд диск: | 1000GB PCIe NVMe TLC SSD |
| Екран: |
|
| Камера: | 5MP камера с лицево разпознаване |
| Звук: | Вградени стерео говорители |
| Оптично устройство: | Без вградено оптично устройство |
| Мрежова карта: | Без вграден LAN порт |
| Безчижна мрежа: | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| Изходи/Интерфейси: |
|
| Картов четец: | Smart Card Reader |
| Екстри: |
|
| Други: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
| Батерия: | 3-клетъчна литиево-йонна батерия, 51 Wh |
| Тегло: | 1.360 кг |
| Цвят: | Сребрист |
| Гаранционен срок: | 36 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














