| Категория: | Клавиатури |
| Производител: | |
| Модел: | RZ03-03490100-R3M1 |
| Тип свързване: | Кабел USB |
| Комплект с мишка: | НЕ |
| Кирилизация БДС: | НЕ |
| Светеща клавиатура: | ДА |
| Геймърска клавиатура: | ДА |
| Тип на клавишите: | Механични |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
122.90 EUR
122.90 EUR
Razer BlackWidow V3 Tenkeyless - Mechanical Gaming Keyboard, US Layout
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Wired |
| Интерфейс: | USB |
| Функция на бутона/клавиша: | Програмируем |
| Keys Type: | Mechanical |
| Характеристики на клавиатурата: | Razer Green Switch Aluminium plate Chroma Lighting Full size Tenkeyless |
| Electronic Life Cycle: | 80000000 Cycles |
| Необходима операционна система: | Apple Mac OS Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 |
| Изисква периферни устройства: | USB port Internet Connection for Optional Software Download |
| Локализация: | US English |
| Външен цвят: | Черен |
| Включени аксесоари: | Кратко ръководство за потребителя |
| Съвместими устройства: | PC |
| Гаранционни продукти подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 1 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 1 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 5 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 1 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 1 кг |
| Пакети в кашон: | 5 |
| Тип пакет: | Box |
| EAN код: | 8886419346012 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












