| Категория: | Клавиатури |
| Производител: | |
| Модел: | CH-9206015-NA |
| Тип свързване: | Кабел USB |
| Комплект с мишка: | НЕ |
| Кирилизация БДС: | НЕ |
| Светеща клавиатура: | ДА |
| Геймърска клавиатура: | ДА |
| Тип на клавишите: | Механични |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
76.48 EUR
76.48 EUR
CORSAIR Gaming K55 RGB Keyboard Backlit RGB LED 6 Marco Keys US
Гаранция : 2 години
| Име на продукта: | Геймърска клавиатура Corsair K55 RGB (anti-ghosting, RGB Backlit, 6 macro keys, US layout) Black |
| Описание: | CORSAIR Gaming K55 RGB - Keyboard - backlit - USB - US |
| EAN: | 0843591089135 |
| Гаранция на производител: | 24 Months Warranty |
| General | |
| Device Type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB |
| Interface: | USB |
| Input Device | |
| Keys Qty: | 114 |
| Hot Keys Qty: | 6 |
| Hot Keys Function: | Mute, play/pause, stop, previous track, next track, volume -, volume +, Windows key lock |
| Localization and Layout: | US |
| Simultaneous Key Press Quantity: | 8 |
| Palm Rest: | Yes |
| Features: | Numeric keypad |
| Width: | 48.02 cm |
| Depth: | 16.63 cm |
| Height: | 3.46 cm |
| Weight: | 822 g |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories: | Soft rubber wrist rest |
| Software & System Requirements | |
| OS Required: | Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support: | Limited warranty - 2 years |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












