| Категория: | Други аксесоари |
| Производител: | |
| Модел: | MKQ83BS/A |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
340.74 EUR
340.74 EUR
Часовник Apple Watch Nike SE (v2) GPS, 44mm Space Grey Aluminium Case with Anthracite/Black Nike Sport Band - Regular MKQ83BS/A
| Дисплей, inch: | 1.78" (4.52 cm) |
| Резолюция: | 448x368 |
| Сензорен дисплей: |
|
| Памет, MB: | 1024MB |
| Дисково пространство, GB: | 32GB |
| Операционна система: | watchOS 7.0 |
| Съвместими операционни системи: | iOS 14 or later |
| Чипсет: | Apple S5 |
| Процесор: |
|
| Графичен процесор: | PowerVR |
| Bluetooth: |
|
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| GPS: |
|
| NFC: | NFC |
| Сензори: |
|
| Допълнителни функции: |
|
| Водоустойчивост: | Water-resistant 50 meters |
| Батерия, mAh: |
|
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 44 x 38 x 10.7 mm |
| Тегло, g: | 36.2 g |
| Цвят на корпуса: | Space Gray Aluminium Case |
| Цвят на каишката: | Anthracite/Black Nike Sport Band |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







